Cross
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Forumul clanului BlackSilveRO
 
AcasaAcasa  BlackBlack  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Jocuri GratuiteJocuri Gratuite  TraficHosting.Ro  

 

 Aveti o problema cu cross fire ?

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
StarKILL3R
Admin
Admin
StarKILL3R


Numarul mesajelor : 178
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/08/2008
Varsta : 32
Localizare : From HeLL i CoMe

Aveti o problema cu cross fire ?  Empty
MesajSubiect: Aveti o problema cu cross fire ?    Aveti o problema cu cross fire ?  Icon_minitimeMar Iun 07, 2011 5:10 pm

In caz de aveti o problema cu CrossFire spuneti aici care este problema si noi va vom ajuta daca se poate
Sus In jos
dan781
Recrut



Numarul mesajelor : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/06/2011

Aveti o problema cu cross fire ?  Empty
MesajSubiect: Probleme net   Aveti o problema cu cross fire ?  Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 8:49 pm

Scuze pentru inactivitate ,am probleme cu netul.Mi-au promis ca in maxim 2 zile se rezolva asa ca voi recupera timpul pierdut. Multumesc ca nu am luat kik. Abea astept sa intru pe ts si in joc alaturi de voi iar. Numai bine
Sus In jos
1330ddk
Caporal
Caporal
1330ddk


Numarul mesajelor : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 06/06/2011
Varsta : 44
Localizare : Talibania

Aveti o problema cu cross fire ?  Empty
MesajSubiect: Re: Aveti o problema cu cross fire ?    Aveti o problema cu cross fire ?  Icon_minitimeDum Iul 03, 2011 1:26 pm

dan stai linistit ,nu-ti fa probleme
Sus In jos
tarnitavlad
Recrut



Numarul mesajelor : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/12/2011

Aveti o problema cu cross fire ?  Empty
MesajSubiect: Re: Aveti o problema cu cross fire ?    Aveti o problema cu cross fire ?  Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 7:05 am

Salut sunt nou pe aici!Am o problema cu cross fire de fiecare data cand dau join la un map mi se incarca greu si imi iese din joc si intra inapoi si apoi se incarca harta va rog daca ma puteti ajuta urgent multumesc anticipat
Sus In jos
falitul
Recrut



Numarul mesajelor : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/06/2011
Varsta : 45
Localizare : zimnicea

Aveti o problema cu cross fire ?  Empty
MesajSubiect: Re: Aveti o problema cu cross fire ?    Aveti o problema cu cross fire ?  Icon_minitimeDum Dec 11, 2011 9:37 am

si la mine face la fel doar la primul joc.apoi isi revine si intru usor in joc.ai rabdare cu el mai ales ca in ultimele zile a mers prost.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aveti o problema cu cross fire ?  Empty
MesajSubiect: Re: Aveti o problema cu cross fire ?    Aveti o problema cu cross fire ?  Icon_minitime

Sus In jos
 
Aveti o problema cu cross fire ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» AM O MARE PROBLEMA CU CROSS FIRE!!! AJUTOR!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cross :: Probleme CrossFire-
Mergi direct la: