Cross
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Forumul clanului BlackSilveRO
 
AcasaAcasa  BlackBlack  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Jocuri GratuiteJocuri Gratuite  TraficHosting.Ro  

 

 ATENTIE !!!

In jos 
+2
Andriuha.b13
StarKILL3R
6 participan?i
AutorMesaj
StarKILL3R
Admin
Admin
StarKILL3R


Numarul mesajelor : 178
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/08/2008
Varsta : 33
Localizare : From HeLL i CoMe

ATENTIE !!! Empty
MesajSubiect: ATENTIE !!!   ATENTIE !!! Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 9:47 am

TOTI MEMBRII TREBUIE SA ISI FACA CONT PE FORUM SI SA SCRIE IN ACEST TOPIC CEL PUTZIN PREZENT ( CEL MAI BINE CATI ANI ARE , DE UNDE E , si bineinteles daca vrea cum se simte la noi in clan ) PERSOANELE CARE NU ISI FAC CONT PE FORUM SI NU POSTEAZA AICI PANA LA DATA DE 15 . IULIE . 2011 VOR FI DECLARATE INACTIVE SI VOR PRIMI KICK !!!
Sus In jos
Andriuha.b13
Soldat
Soldat



Numarul mesajelor : 5
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/06/2011

ATENTIE !!! Empty
MesajSubiect: Andriuha.b13   ATENTIE !!! Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 8:38 pm

andriuha.b13 - sunt Andrei,am 18 ani ,sunt din chisinau....
am mai fost si in alte clanuri,dar aici la voi e mult mai bine afro


Ultima editare efectuata de catre Andriuha.b13 in Sam Iul 09, 2011 9:46 pm, editata de 4 ori
Sus In jos
Vyorel
Soldat
Soldat
Vyorel


Numarul mesajelor : 7
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/06/2011
Varsta : 33
Localizare : Chisinau

ATENTIE !!! Empty
MesajSubiect: Re: ATENTIE !!!   ATENTIE !!! Icon_minitimeMier Iun 29, 2011 9:44 am

Vyorel*-[MD]----Ma numesc Viorel,am 16 aniTraiesc in Chisinau..Imi place mult Fotbalul....Jok CF...in timpul liber...dar daca se aude ceva de fotbal las si CF si plek la fotbal Very Happy Very Happy ))...imi place clanul aceste ca toti sunt primitori...si buni baieti.....Imi place sa aflu mai multe...
Despre mine.:
Joburi...Fotbalul imi place cel mai tare...
Imi place sa Calatoresc in alte tari.... de exemple: Spain,Brazili,USA,Italy,Anglia,
Sus In jos
[Ncc]Ovidiu
Recrut



Numarul mesajelor : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 30/06/2011

ATENTIE !!! Empty
MesajSubiect: sunt [Ncc]Ovidiu    ATENTIE !!! Icon_minitimeJoi Iun 30, 2011 7:27 am

Ma numesc Ovidiu Praja am 17 ani sunt din Bacua imi place tare sa conduc msina si imi place sa ma joc pe calculator si sa agat gagici
Sus In jos
yonutz.style
Soldat
Soldat
yonutz.style


Numarul mesajelor : 7
Reputatie : 0
Data de inscriere : 09/06/2011
Varsta : 32

ATENTIE !!! Empty
MesajSubiect: Re: ATENTIE !!!   ATENTIE !!! Icon_minitimeJoi Iun 30, 2011 9:15 am

SaLL ... Ionut, 19 ani din jud. Bacau Cool id messenger: yonutz92style Wink Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Sus In jos
bLu3eE
Recrut
bLu3eE


Numarul mesajelor : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 28
Localizare : Botosani

ATENTIE !!! Empty
MesajSubiect: Re: ATENTIE !!!   ATENTIE !!! Icon_minitimeJoi Iun 30, 2011 9:57 am

hey hey hey....sunt cosmin 15 ani Botosani....la inceput nu prea imi placea jocul dar am fost convins sa joc;) cu timpul m-am acomodat si il joc de place pote....
hmm..despre cei din clan?..
R: nu prea am ce spune ca nu am prea mult timp stat in clan..dar despre cei cu care am vorbit au dat o impresie buna si sper ca si eu pentru ei..
Si dau de inteles ca te ajuta: spre exemplu ''dilica'' cand am intrat in clan a si inceput sa ma ajuta cu xp;)
Si inca o persoana...raman dator lui starrkiler;) altfel nu aflam de joc(sau poate da) dar nu invatam sa joc destul de bine,,...si ceilalti nu prea am vb cu ei dar sper ca sunt al fel;)
Sanatate multa;) Bftaa!! bounce bounce affraid affraid lol! lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





ATENTIE !!! Empty
MesajSubiect: Re: ATENTIE !!!   ATENTIE !!! Icon_minitime

Sus In jos
 
ATENTIE !!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cross :: Sa ne cunoastem mai bine-
Mergi direct la: