Cross
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Forumul clanului BlackSilveRO
 
AcasaAcasa  BlackBlack  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Jocuri GratuiteJocuri Gratuite  TraficHosting.Ro  

 

 Jocuri Noi aparute

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
StarKILL3R
Admin
Admin
StarKILL3R


Numarul mesajelor : 178
Reputatie : 1
Data de inscriere : 05/08/2008
Varsta : 33
Localizare : From HeLL i CoMe

Jocuri Noi aparute Empty
MesajSubiect: Jocuri Noi aparute   Jocuri Noi aparute Icon_minitimeMar Iun 07, 2011 6:22 pm

Ce jocuri noi aparute ati jucat si ce parere aveti despre ele ?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Jocuri Noi aparute Empty
MesajSubiect: Re: Jocuri Noi aparute   Jocuri Noi aparute Icon_minitimeMar Iul 12, 2011 7:48 am

daca ti-as pune un link la reviewurile cu jocuri noi de la noi de pe forum, iara o sa zbieri ca fac reclama la alte situri!!!

dar iaca iti fac o lista scurta:

tocmai am termninat FEAR 3. grafica frumoasa, insa merita jucata toata seria, ca sa intelegi ceva din joc. atentie, e un joc cu multe sperieturi, coloana sonora pe masura si e foarte scriptat: de exemplu daca producatorul decide ca o iei pe o anume cale, numai pe calea aia o iei, nu si alta!

de vreo luna am terminat Fallout New Vegas, un sequel al lui Fallout 3. doar single player, dar merita jucat, cu toate misiunile secundare, vreo luna de joc garantat va vor incinta. au aparut deja 2 DLC-uri (expansion pack), o sa mai apara unu' in 19 luna asta si inca unul prin august cred. e un joc open world imens, nu conteaza ordinea misiunilor, pina avansezi cu questul principal la un punct de unde nu te mai poti intoarce. aia este aproape de final, si exista o avertizare in joc despre acest lucru.


am terminat de curind Crysis 2, o mica dezamagire pentru mine in sensul ca puteau adauga ceva arme noi, sau... nu stiu.. au schimbat jungla din C1 cu mediul urban. da, e frumos, mai ales pentru cine are o placa video buna (mai bine - foarte buna - ca sa ai parte de toate efectele) dar...

am descarcat Hunted The Demons Forge - un fantasy hack and slash. urmeaza sa vad de ce e in stare,,, cindva cind o sa am timp

am descarcat Duke Nukem Forever - nu cred ca m-ar incinta prea tare, insa de dragul vremurilor trecute, am decis sa-i dau o sansa... cit de curind

cred ca urmatorul joc pe care o sa-l incep o sa fie The Witcher 2: Assassins of Kings.
Sus In jos
JustPlay
Recrut
JustPlay


Numarul mesajelor : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 28
Localizare : Pierdut prin oras

Jocuri Noi aparute Empty
MesajSubiect: Re: Jocuri Noi aparute   Jocuri Noi aparute Icon_minitimeSam Iul 16, 2011 12:56 pm

Witcher 2 l-am terminat eu are grafica faina jocul in general este ok merta jucat parerea mea (nustiu dar eu aveam ceva lag se mai bloca cate odata poate i de la mine de la net,pc )
Sus In jos
https://blacksilver.forumgratuit.ro/forum
Continut sponsorizat





Jocuri Noi aparute Empty
MesajSubiect: Re: Jocuri Noi aparute   Jocuri Noi aparute Icon_minitime

Sus In jos
 
Jocuri Noi aparute
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cross :: Alte Jocuri-
Mergi direct la: